Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Gourmet Road Season 2Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0