Movies
Ratings
313
The World of LoveRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
PicnicRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0