Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5