Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0