Movies
Ratings
1124
12 StrongRated ★ 2.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Logan LuckyRated ★ 2.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 5.0
The Return of JafarRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 2.5
Shanghai NoonRated ★ 1.0
Super Size MeRated ★ 0.5
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 2.5