Movies
Ratings
489
MaudieRated ★ 3.5
ColetteRated ★ 3.5
TullyRated ★ 5.0
I am a CatRated ★ 5.0
A Ghost StoryRated ★ 4.0
Hannah ArendtRated ★ 5.0
5 Flights UpRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
YouthRated ★ 5.0
The InnocentsRated ★ 4.0
Whale RiderRated ★ 3.5
The Light Between OceansRated ★ 4.0
War HorseRated ★ 4.0