Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5