Movies
Ratings
24
AvatarRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5