Series
Ratings
171
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0