Series
Ratings
14
PastaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0