Movies
Ratings
31
HerRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0