Titles you rated
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5