Titles you rated
Lost in SpaceRated ★ 3.5
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 4.5
TrinketsRated ★ 3.0
TrinketsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 1.5
AwayRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Zumbo's Just DessertsRated ★ 4.0
Zumbo's Just DessertsRated ★ 3.5