Movies
Ratings
164
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5