Movies
Ratings
93
Knives OutRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 4.5
Arthur ChristmasRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0