Series
Ratings
62
D.P.Rated ★ 4.0
Run OnRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0