Movies
Ratings
216
HerRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0