Titles you rated
We Were SoldiersRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5