Series
Ratings
138
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Man to ManRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 3.5
Radiant OfficeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
White NightsRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5