Titles you rated
 Another Miss OhRated ★ 4.0 Another Miss OhRated ★ 4.0
 My Love From Another StarRated ★ 3.0 My Love From Another StarRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
 Nodame CantabileRated ★ 4.0 Nodame CantabileRated ★ 4.0
 Prison Break Season 4Rated ★ 3.0 Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
 Hur JunRated ★ 5.0 Hur JunRated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
 Prison Break Season 3Rated ★ 3.0 Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
 Prison Break Season 2Rated ★ 4.0 Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
 Prison Break Season 1Rated ★ 5.0 Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
 Hana KimiRated ★ 3.0 Hana KimiRated ★ 3.0
 She Was PrettyRated ★ 2.0 She Was PrettyRated ★ 2.0
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 They Kiss AgainRated ★ 4.0 They Kiss AgainRated ★ 4.0
 Oh My GhostRated ★ 3.0 Oh My GhostRated ★ 3.0
 Reply 1988Rated ★ 3.5 Reply 1988Rated ★ 3.5
 It Started With a KissRated ★ 5.0 It Started With a KissRated ★ 5.0
 SherlockRated ★ 3.0 SherlockRated ★ 3.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0