Titles you rated
- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 4.0
Her Lovely HeelsRated ★ 0.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 2.0
Happy HomeRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 2.0
Queen's FlowerRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5- The Path to GloryRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0