Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 4.0
Something About 1%Rated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5