Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0