Titles you rated
School 2013Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0