Movies
Ratings
144
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5