Movies
Ratings
58
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0