Series
Ratings
31- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0