Titles you rated
- Run HanyRated ★ 4.0
Sailor Moon SRated ★ 4.0
Sailor Moon RRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
RivalRated ★ 2.0- Eun ShilRated ★ 3.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 2.0- Splendid DaysRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.0- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Beautiful DaysRated ★ 3.0
Mr. BogusRated ★ 4.0