Movies
Ratings
112
The Con ArtistsRated ★ 0.5
In the Heart of the SeaRated ★ 1.5
Summer WarsRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
InsaneRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 1.5