Series
Ratings
120
White ChristmasRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Mackerel RunRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 1.5