Series
Ratings
431
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- 삼시세끼 LightRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 0.5
Pyramid GameRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0