Series
Ratings
20
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0