Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.5- Running WildRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
Never to LoseRated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 1.0
The KingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 5.0