Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The JournalistRated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 4.5
Running PointRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
JigsawRated ★ 3.5