Series
Ratings
41
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5