Series
Ratings
93
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0