Titles you rated
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 1.5
Empress KiRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0