Movies
Ratings
140
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
LoganRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5