Movies
Ratings
135
The AvengersRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The PossessionRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Born To SingRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Over the HedgeRated ★ 3.5