Series
Ratings
96
Winter SonataRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5- Pink LipstickRated ★ 4.5
The Thorn BirdsRated ★ 4.0
Definitely NeighborsRated ★ 4.0
Golden CrossRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
One Warm WordRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 3.0