Movies
Ratings
50
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.5
R-PointRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0