Titles you rated
SilenceRated ★ 3.0
Under the Silver LakeRated ★ 5.0
The Amityville HorrorRated ★ 2.0
The VoicesRated ★ 5.0
6 UndergroundRated ★ 4.5
The Adam ProjectRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
BurntRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 4.5
The GrandmasterRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
FanaticRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 2.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.0