Movies
Ratings
529
RampantRated ★ 1.5
ChicagoRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5