Titles you rated
SmileRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.5
I Am MotherRated ★ 3.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0