Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The FugitiveRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Barry LyndonRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 3.5
Runaway TrainRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 3.0