Titles you rated
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0