Movies
Ratings
19
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0