Movies
Ratings
771
JaneRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 5.0
PearlRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5