Titles you rated
The Last BlossomRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0