Movies
Ratings
372
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0